אתם רוצים למכור דירה . לפני שאתם מתחילים לצאת למכירה דירה לבד . ללא מתווך אתם מתחילים לפרסם את הדירה למכירה במקומות שונים . ואז קורה מצב שאו שאתם מקבלים טלפונים רק מתווכים ויש נשים שבודקים מה מחיר לשום מטרה ואז נגרם לכם כאבי ראש. או שאין טלפון אחד עובר חודש חודשים הדירה מפורסמת ואין קונים . אז אתם מתחילים לבצע שינוי כמו: מחיר הדירה מעלים מורידים מחיר  . כל השינויים שעושים לא טוב למכירת דירה .

איך נכון להתחיל בתהליך מכירת דירה בערים שונות ?

לפני תהליך מכירת הדירה תזמינו חברת SGV לקבל הערכת שווי נכס . ואיזה מחיר כדאי לצאת למכירה ולשמור על מחיר בזמן הקצר ביותר .

דירה למכירה בפתח תקווה

העיר פתח תקווה יש שכונות ממש חדשות שכולם רוצים לקנות כמו בשכונות אם המושבות . כפר גנים ג. ב  . שכונת הדר גנים .לכן אנשים שרוצים להישאר בפתח תקווה או שרוצים ולעבור משכונה לשכונה בפתח תקווה . יפנו למשרד תיווך נדלןSGV   שידאגו למצוא לכם דירה אחרת ימכרו לכם את הדירה בפתח תקווה

דירה למכירה קריית אונו

היא עיר מתפתחת מאד ויש ביקוש רציני לעיר קרית אונו .ואנשים רבים רוצים לעבור לכיוון קריית אונו מכיוון שהיא עיר מאד מפתחת ויש שם שכונות שנועדו להיות בפרויקט פינוי בינוי .

דירה למכירה גבעת שמואל

היא עיר שמיועדת לאוכלוסייה של שומרי מסורת יש שם גם אוכלוסייה שאינם שומרים מסורת . רוב מסורת שם היא אוכלוסייה דתיים לייט שרוצים להעניק איכות חיים . רוב הבניינים שם חדשים ומחירי הדירות רק עולות שם . היא מבוקשת מאד .

דירה למכירה בבני ברק היא עיר חרדית בעיקר. ישנם משפחות חילוניות  יותר באזורים של פרדס כץ שרוצות לעבור משם ולעבור למקומות שיותר שמתאימות להם מבחינת דת ובתי ספר. וחינוך . מחירי הדירות בבני ברק יש שכונות השדירות שם נמכרות למעלה מ 2 מיליון .

הטבלה שנותנת לכם מידע בין הבדל בין בבלעדיות  לפרטי

 נכס בבלעדיותנכס בתיווך בהסכמה מוכר
זמן6 חודשתקופה ארוכהתקופה
מחירשומר על מחיר הדירה לפי הערכת שווי נכסהורדת מחירלהתחיל ממחיר גבוהה ויורד להאט
מחויבותמחוייבות לפי הסכם עבודהאין מחוייבותאין מחוייבות כלפי אף אחד
פרסוםחזק . בצורה מקצועית ורצינית . עיתון . רשתות חברתיות ועוד  אין בכללמאתר יד 2 . לא בצורה מקצועית

מה הדרך לצאת למכירה דירה ?

המוכרים דירה צריכים לחתום למתווך שהוא זה שינהל את מכירה הדירה . וינהל את פרסום ולאחר מיכן יבצע את משא ומתן וידאג למוכרים שיתבצע מכירה דירה בצורה מקצועית ואמינה  . ושמוכרים יהיו מרוצים משירות וסגירת העסקה . ותהליך של דירה שיוצאת למכירה דירה ע"י מתווך בבני ברק או מתווך בפתח תקווה . מתווך חייב לעבוד על הדירה . ולדאוג לכל מה שקשור לצאת למכירה דירה . כמו הכנת הדירה למכירה ומגיע צלם ומצלם את הדירה . יבוצע סרטון של הדירה . לאחר מכן מתווך לוקח את כל הפרטים של הדירה ומעלה את הדירה לאתרי נדלן שונים כמו:

הפרסום דירה ע"י מתווך בבלעדיות חזקה יותר מאשר דירה שאתם מפרסמים בצורה פרטית . כי יש למתווך אינטרס למכור לכם את הדירה במחיר שבעל הדירה אישר ונתן להתקדם בסגירת החוזה .וברגע שמתווך עובד חזק על הדירה היא יכולה להמכר מהר . כמובן שהדירה צריכה להיות לפי הערכת שווי נכס .